Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích a v Plzni a vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici projektant/ka elektroschémat zařízení nízkého napětí ve strojírenství.
Popis pracovní pozice projektant elektroschémat zařízení nízkého napětí:
*Definice kabelových rozvodů, zjišťování délky rozvodů za použití AutoCAD technologie*Výpočet potřeby kabelů pro jednotlivé stroje a jejich parametrů*Určování průřezů kabelů a jejich typů*Zjištění potenciálových skupin pro dané zařízení včetně měřících protokolů a prováděcích předpisů*Znalost průmyslových sítí (Profibus, Profinet…) a síťových topologií*Tvorba dokumentace pro montáž a uvedení do provozu daného zařízení*Znalost v oblasti elektromontáží a kabelových tras*Projektování kabelů a instalačního materiálu pro montáž
Jazykové znalosti: AJ nebo NJ - stupeň B1 (nebo maturitní zkouška)
Znalost práce s PC - Microsoft Office, Windows 10, znalost CAD (např. AutoCAD, E-Plan…)
Vhodné i pro absolventy VŠ nebo SPŠ.
Požadavky: samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti, znalost čtení technické dokumentace a všeobecné znalosti evropských a US elektrotechnických norem, schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:
Přátelské pracovní prostředí * Odpovídající finanční ohodnocení *Pracovní smlouvu na dobu neurčitou * Pružnou pracovní dobu * Nástup možný ihned * 13. plat * stravenky * a další benefity.

E-mailový nebo telefonický kontakt.

Plat od:
30 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
02.10.2023
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Kateřina Oršošová
+420 371 004 542
Katerina#Orsosova|siempelkamp#com

Články ze světa práce

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.