Svářeči

Požadujeme:
- platný svářecí průkaz, výhodou zkouška dle EN ISO 9606-1 / 287-1, metoda 135
- úspěšné vykonání vstupního testu
- zdravotní způsobilost
Pracovní náplň
- svařování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, příprava pro svařování, jejich
spojování stehováním a úprava svárů broušením
- seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
- čtení a používání výkresové dokumentace
Nabízíme
- Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
- Možnost dalšího profesního růstu
- Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
- Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
- Roční výkonnostní odměnu
- Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
- Dotované závodní stravování
- Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
- Sportovní a kulturní aktivity
- Zvýhodněné mobilní tarify
První kontakt emailem.
Pozice je vhodná i pro cizince.

Plat od:
31 871 Kč
Pracoviště:
Česká Lípa
Nástup:
17.10.2023
Obor a Profese:
Svářeč
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Michaela Mádlová Knazovič
michaela.knazovic-madlova@alstomgroup.com

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.