Stavební a provozní elektrikáři

Co vás čeká
Parta údržbářů vedená férovým vedoucím, kteří vám pomůžou se zaškolením a orientací na pracovišti.
Co bude Vaší náplní práce:
údržba a servis výrobních linek
opravy a údržba ostatních strojů a zařízení tak, aby byl zajištěn jejich plynulý chod
operativní řešení vzniklých problémů
Co od Vás očekáváme:
spolehlivost, dochvilnost, být týmový hráč
ochotu učit se novým věcem a pracovat samostatně
umět řešit problémy operativně a s chladnou hlavou, používat selský rozum
vyučen v oboru elektrikář
vyhláška 50/1978 Sb. § 6 podmínkou
Co Vám můžeme nabídnout
přátelský a neformální kolektiv
vaše nástupní mzda bude 30 000 Kč a samozřejmě po zaučení, kdy budete již pracovat samostatně, Vaše mzda poroste
mimořádné odměny za inovace, loajalitu (odpracované roky), příspěvky na dovolenou a Vánoce podle výsledků firmy
příspěvek na penzijní/životní připojištění 12 000 Kč ročně
stravenka v hodnotě 100,- Kč za odpracovanou směnu
dobrou dostupnost MHD i vlastním automobilem

Kontakt je možný POUZE telefonicky (prac. dny 7.00 - 15.00 hodin) nebo emailem.

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Olomouc
Nástup:
23.11.2021
Obor a Profese:
Elektrikář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Dagmar Kolomazníková
603 875 947
dagmar#kolomaznikova|festa#cz