Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Pozice: Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek
OC
Náplň práce:
obsluha a dohled na stroje k mísení, pečení a jiné přípravě chleba a cukrářských výrobků, pomoc při balení.
Požadavky:
dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, dovednosti s vážením, měřením, převodem jednotek, práce v prašném prostředí, bezúhonnost
Nástup možný ihned. Mzda: 23 400,- Kč
Kontakt: Kortánová Stanislava, tel.: 318 581 639, e-mail: konopaskova@pekarna-stana.cz
První kontakt telefonicky.
Místo výkonu práce : PECU Stáňa s.r.o. provozovna Malá Hraštice, Malá Hraštice č.p. 122,
Nový Knín

Plat od:
23 400 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
23.04.2024
Obor a Profese:
Pekař
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Stanislava Váňová
318 581 639
konopaskova|pekarna-stana#cz