Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

z: 14.10.2021, a: 6.12.2023
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu Evropské unie
osobní kontakt po předchozí domluvě

Náplň: Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem. Zkoušení a seřízení letadlových celků podle technické dokumentace. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce, stvrzování práce svým razítkem.

Požadujeme: držitel licence,- B737 CL, B737 NG, Airbus A320, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby.

Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, 1sick days, 25 dnů dovolené, náborový příspěvek, penzijní připojištění, MultiSport karta, sleva na služby a výrobky v rámci holdingu CSG.

Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@jobair.cz.

Plat od:
49 000 Kč
Pracoviště:
Nový Jičín
Nástup:
02.01.2024
Obor a Profese:
Technik
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Petra Martínková
jobs|jobair#cz