Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

OBSLUHA ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ A POVRCHOVOU ÚPRAVU KOVŮ A JINÝCH MATERIÁLŮ
- Místo výkonu práce: SV metal spol. s r.o., Vážní 891, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
- V případě zájmu o pracovní pozici nás kontaktujte osobně (po telefonickém kontaktu), a to v pondělí a středu od 9:00 do 15:00 hod. na adrese Třída Karla IV. 467, Hradec Králové, kontaktní osoba: p. Anatoli Yukhimuk, tel. č.: 777 797 496

Plat od:
15 500 Kč
Pracoviště:
Hradec Králové
Nástup:
01.10.2018
Obor a Profese:
Technolog ve strojírenství
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Anatoli Yukhimuk
777 977 679

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.

Články ze světa práce

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?