Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení

NÁPLŇ PRÁCE: práce na letadlech a leteckých pístových motorech, která vyžaduje znalosti materiálů, základních strojních součástek, konstrukce a systémy pístových motorů, znalost montáže základních strojních součástek, schopnost pracovat s dokumentací údržby a oprav v anglickém jazyce, řešit technologické problémy údržby a oprav uvedené techniky v anglickém jazyce, schopnost dodělávat technologické postupy údržby a oprav.
POŽADAVKY: znalost AJ, práce na PC, flexibilní přístup k práci, spolehlivost, manipulační zručnost, ochotu dalšího vzdělávaní s cílem dosáhnout požadovaných technických kvalifikací v oblasti letectví, ochotu účastnit se technického vzdělávaní za účelem zvyšování svých kvalifikací. Tyto školení jsou převážně mimo ČR a proto nutná aktivní angličtina. Rovněž vyžadujeme dokonalou technologickou kázeň a kvalitní práci. Průkaz leteckého mechanika, praxe v oblasti leteckého průmyslu nebo řidičský průkaz je výhodou.
NABÍZÍME: zajištění ubytování, stravenky, odměny, práci na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosažených výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně.
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky

Plat od:
40 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Svitavy
Nástup:
15.06.2020
Obor a Profese:
Technik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Bajzík
603478819
info|aeroengine#cz