Specialisté v oblasti účetnictví

Pro účetní společnost se sídlem v Praze, hledáme Hlavní účetní s komplexní znalostí
českých a mezinárodních účetních standardů a aktivní znalostí anglického a ruského
jazyka.

Náplň práce:

kompletní zpracování účetnictví dle českých účetních standardů (měsíční/roční
závazkové operace,
DPH, mzdy), včetně:
• Kontroly vedení účetnictví v souladu s obecně závaznými právními předpisy a v
souladu s
mezinárodními účetními standardy
• Přípravy účetních závěrek a finančních výkazů
• Vyplňování formulářů a hlášení pro státní orgány (záznamní povinnost, oznamovací
povinnost, daňové formuláře)
• Spolupráce s finančními úřady
• Spolupráce s orgány státní správy a s ostatními institucemi, spolupráce s externími
auditory
Reporting pro management společnosti
Požadované znalosti a zkušenosti:
VŠ vzdělání ekonomického zaměření- min Bc.
Komplexní znalost účetnictví
Zkušenost s vedením lidí
Znalost Českých a mezinárodních účetních standardů (vč. IFRS)
Aktivní znalost anglického jazyka - min. úroveň B2 (pro komunikaci s klienty, se
skupinovými
auditorskými společnostmi)
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný dnem vydání
Aktivní znalost ruského jazyka- min úrověn B2 (pravidelná komunikace s HQ)
Min. 7-mi letá prokazatelná praxe na obdobné pozici (jako senior účetní nebo hlavní
účetní)
Znalost účetních programů (POHODA, 1C: Účetnictví, Money S3)
Zodpovědnost, komukativnost, samostatnost, flexibilita, výhodou je inovativní myšlení,
schopnost
přicházet s nápady na automatizaci účetnictví

Zaměstnanecké výhody : atraktivní škála firemních benefitů

Plat od:
25 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
09.07.2021
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
ARTEM KACHANENKO
artem|hodie#cz