Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji

První kontakt: e-mailem

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání min. magisterské
- praxi v oblasti raketo-kosmické techniky min. 3 roky
- anglický a ruský jazyk (aktivní)
- znalost programů SolidWorks, Catia, AutoCad, ANSYS, MS Office + zkušenost s jazykem Java
- přednost budou mít kandidáti se zkušeností z analýz a testování palivových systémů a ventilů pro kapalinové raketové motory na paliva typu LOX a RP1
- analytické myšlení, zodpovědnost

Náplň práce:
- matematicko-fyzikální modelování raketových palivových systémů (RPS)
- testování RPS
- konstruktérská činnost RPS
- pevnostní a dynamické výpočty RPS

Zaměstnanecké výhody:
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- dovolená 5 týdnů
- možnost občasné práce z domova
- zahraniční pracovní cesty

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Plat od:
52 000 - 70 000 Kč
Pracoviště:
Kuřim
Nástup:
01.09.2020
Obor a Profese:
Vývojový inženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Ing. Vratislav Šálený, Ph.D.
vratislav#saleny|sobriety#cz

Články ze světa práce

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.