Ostatní stavební technici

TECHNIK DIVIZE IZOLACÍ

NÁPLŇ PRÁCE:
Technik divize izolací - koordinace izolatérů a klempířů v provozech, na stavbách a v dílně. - Zadávání, kontrola prací a jejich technologické správnosti. Komunikace se zákazníky. Evidence denních záznamů prací. Technická činnost při zajištění zázemí dílny, zajištění materiálu a mezioperační logistika pracovníků. Tvorba vnitrofiremní dokumentace.

POŽADAVKY:
- Řidičský průkaz skupiny B.
Pracovní poměr na rok s možností prodloužení. V případě oboustranné spokojenosti je možné prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní/penzijní připojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 734 612 465 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.)

Plat od:
30 000 - 60 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technik ve stavebnictví
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Personalistka
604 543 911, 770 165 286, 734 612 465
prace|sutorglobal#com