Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Místo výkonu práce: Chrudim - Obce Ležáků 581
NÁPLŇ PRÁCE: výběrová řízení materiálů a služeb, tvorba objednávek a smluv
POŽADAVKY: pracovní nasazení, týmová spolupráce, zodpovědnost a cílevědomost, loajálnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: profesní růst a práce v kolektivu zkušených pracovníků, motivační program
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Chrudim
Nástup:
01.06.2021
Obor a Profese:
Technik
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Kaňka
725 581 892
pavel#kanka|bursikholding#cz