Ostatní lékaři specialisté

Co Vás čeká?
Vyšetření klientů, stanovení léčebného plánu, preskripce vhodné balneologické i pohybové terapie, pravidelné kontroly zdravotního stavu klientů.
Pracovní doba Po-Pá od 7:30 do 16:00 hodin, 1x za 6 týdnů sobota, služby formou příslužby na telefonu.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené VŠ vzdělání, ukončený základní kmen.
Schopnost práce na PC.

Výhodou bude, pokud budete mít:
Specializovanou způsobilost v oboru RFM, nebo neurologie, nebo revmatologie.
Základní znalost německého jazyka.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost volby výše pracovního úvazku: pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek, případně i práci na dohodu o práci konané mimo pracovní poměr.
Atraktivní finanční ohodnocení dle dosažené kvalifikace a praxe.
Možnost zajištění přípravy k atestaci v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny.
Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.
Pestrý program zaměstnaneckých benefitů, např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Plat od:
79 000 - 109 000 Kč
Pracoviště:
Jindřichův Hradec
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Všeobecný lékař
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Eliška Lukášová Ph.D.
384750842
personalista|laznetrebon#cz