Technický pracovník

Ústav pro studium totalitních režimů je organizační složkou státu zabývající se výzkumem
období 1938 -1989 s určitým přesahem. Podrobně je možné se s Ústavem seznámit na jeho webových stránkách i s charakteristikou nabízeného místa.
Potřebujeme co nejrychleji technicky zručného, samostatného, spolehlivého muže s určitou fyzickou kondicí s řidičským oprávněním sk B

Plat od:
25 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Typ úvazku:
Plný úvazek, Částečný úvazek
Podmínky:

· řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
· zručnost, alespoň základní technické dovednosti (např. výměna žárovek, provozních kapalin apod.)
· samostatnost, spolehlivost, pečlivost
· zkušenosti s provozem a správou budov vítány
· vzdělání technického směru výhodou
· trestní bezúhonnost podmínkou

Cizí jazyk:

Česky

Bonusy:

Stabilní zaměstnání v organizaci státní správy.
Práce na HPP

Náplň práce:

· materiální zásobování organizace včetně tvorby objednávek materiálu a služeb
· správa vozového parku (STK, servisní a garanční prohlídky, nákup PHM, pneu apod.)
· funkce osobního řidiče a kurýra
· operativní zajišťování provozu zaměstnavatele
· správa a technický dozor budovy zaměstnavatele
· správa klíčového hospodářství, dislokace a přesun majetku (nábytek apod.)
· zajišťování pořádku a bezpečnosti prostor objektu

Nabízíme / benefity:

  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days, stravenky, možnost odborného vzdělávání v kurzech i jazykového vzdělávání.

Nástup:
ihned nebo dle dohody
Doprava, logistika a zásobování - Kurýr, Doprava, logistika a zásobování - Zásobovač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Vendula Pešková
+420221008537
personalni|ustrcr#cz

Články ze světa práce

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.