Chůva – Praha Bořislavka, 250 ,- Kč/hod., 37 hod./ týden

Nabízíme zajímavou práci pro laskavou a zkušenou chůvu. Chůva by se starala primárně o 4letého chlapečka a v odpoledních hodinách i o jeho staršího brášku, který půjde od září do školy. Hlídání by bylo od pondělí do pátku, celkem 37 hod./týden. Nástup je požadován co nejdříve nebo dle domluvy. Rodina preferuje dlouhodobou spolupráci. Ideální kandidátka je zkušená a spolehlivá chůva, která má praxi s dětmi podobného věku. Nástup: dle dohody Úvazek: 37 hod./ týden Lokalita: Praha – 5 min. busem od metra Bořislavka Finanční ohodnocení: 250,- Kč/hodinu Vážné zájemkyně/zájemce prosíme o zaslání životopisu.
Vhodné pro: OSVČ,
Poznámka k platu: Hodinová mzda. Mzda v Kč.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Home office se stává stále populárnějším!

Home office se stává stále populárnějším!
Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

Jak si věřit při hledání práce?

Jak si věřit při hledání práce?
Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?