Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Vzdělávání a školství / Trenér/školitel
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Tenisový trenér/trenérka

Text inzerátu:

Tenisová škola přijme tenisového trenéra / může být student / pro výuku zejména dětí, možno i dospělých. Obvykle v odpoledních hodinách. Nabízíme práci v kolektivu mladých lidí v širším centru Prahy. Případní zájemci volejte na 608 222 706 nebo pište na novak@tsreturn.cz.

Nástup:neuvedenoPracoviště:PrahaObor a Profese:Vzdělávání a školství - Trenér/školitelTyp pracovního vztahu:Práce na ŽL, BrigádaMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Ing. Radek NovákKontaktní osoba:Ing. Radek Novák +420608222706 novak|tsreturn#czKontaktní adresa:Domanovická 1732, 19016  Praha - Újezd nad Lesy   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Brigáda na praze 6 - až 135 kč/...Grafton Recruitment s.r.o.Hosteska / promotér pro t-mobil...Grafton Recruitment s.r.o.Junior právník - part-time, 150...Grafton Recruitment s.r.o.Recepční zástup 21.12.- 29.12.,...Grafton Recruitment s.r.o.Zástup na recepci 20.12., 120 k...Grafton Recruitment s.r.o.Zástup na recepci 20.-24.12, 12...Grafton Recruitment s.r.o.Technical project coordinator, ...Grafton Recruitment s.r.o.Dlouhodobá brigáda, 200 kč/hod ...Grafton Recruitment s.r.o.Uklízeč/ka - praha 1, 2 - odpol...Olman Service, s.r.o.Uklízečka - porodnice podolíOlman Service, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ing. Radek Novák. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Ing. Radek Novák o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: