Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Prodavači smíšeného zboží - pracovník v obchodě

Text inzerátu:

Střídavě práce o sobotách. Příspěvek na stravné ve výši Kč 40,- na den a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz.Vhodné pro matky a aktivní důchodce.

Nástup:01.03.2017Plat od - do:7000 - 7000Pracoviště:Česká TřebováObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad OrlicíKontaktní osoba:Petra Kadaňková +420 465 553 345 fortel|konzumuo#czKontaktní adresa:Chmelnice 129
560 02 Česká Třebová
Česká Třebová   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Obsluha v zařízeních rychlého o...SKIPARK ČERVENÁ VODA s.r.o.Obsluha v zařízeních rychlého o...Turhan VragoviqObsluha v zařízeních rychlého o...Turhan VragoviqProdavači ostatního zboží v pro...Ing. Miroslav KodytekPouliční prodavači rychlého obč...Milan NastoupilObchodní zástupci - obchodní zp...Ilona SuchomelováProdavači textilu, obuvi a kože...V+J OBUV, s.r.o.Obsluha čerpacích stanic a mycí...LIYOS s.r.o.Obchodní zástupci - obchodní zá...Fair Credit International, SEProdavači potravinářského zboží...Qanto Services s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: