Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Stavebnictví a reality / Geodet/zeměměřič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Kartografové a zeměměřiči - Geodeti

Text inzerátu:

Místo výkonu:V planinách č.p. 163/3,109 00 Praha 10-Dolní Měcholupy
Kontakt: Ing. Zdeňka Přibylová, tel.: 602 366 238 (9-17hod), e-mail: katastr@geoline.cz

Upřesňující informace: Zeměměřické práce v oblasti katastru nemovitostí, tj. vyhotovování geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic, práce v kanceláři 75% a 25% práce v terénu.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky

Nástup:01.08.2017Plat od - do:18000 - 25000Pracoviště:PrahaObor a Profese:Geodet/zeměměřičTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední odborné vzdělání s maturitouZaměstnavatel:GEOLINE, spol. s r.o.Kontaktní osoba:Ing. Zdeňka Přibylová +420 602 366 238 katastr|geoline#czKontaktní adresa:V planinách 163/3
109 00 Praha
Dolní Měcholupy   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Technici zeměměřiči - geodetGeodetpro, s.r.o.Kartografové a zeměměřiči - geo...Bezecný s.r.o.Kartografové a zeměměřiči - geo...Houdek spol. s r.o.Kartografové a zeměměřiči - spe...TopGis, s.r.o.Kartografové a zeměměřiči - geo...GEOŠRAFO, s.r.o.Kartografové a zeměměřiči - zem...HD GEO s.r.o.Technici kartografové, zeměměři...Ondřej PlodekKartografové a zeměměřiči - geo...ADITIS, s. r. o.Kartografové a zeměměřiči - kar...BRC Europe s.r.o.Technici zeměměřiči - geodetGeodetická kancelář ZNOGEO, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GEOLINE, spol. s r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost GEOLINE, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: