Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Uklízečka/čistič
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Pomocníci v kuchyni - POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V KUCHYNI

Text inzerátu:

DPP
Vhodné i pro absolventy.
Předem volat na tel. č.: 608 277 707.
Pracoviště: Třinec
* Plat od 65Kč/hod

Nástup:01.12.2016Plat od - do:15000 - 15000Pracoviště:TřinecObor a Profese:Uklízečka/čističTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Pavel PelechKontaktní osoba:Pavel Pelech +420 608 277 707 pavel#pelech|seznam#czKontaktní adresa:Dukelská 1137
739 61 Třinec
Lyžbice   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Ostatní uklízeči a pomocníci - ...Horský hotel Sůkenická, spol. s...Uklízeči a pomocníci ve zdravot...Medela-péče o seniory, o.p.s.Pomocníci v kuchyni - pomocná s...Antonín PodešvaUklízeči a pomocníci ve zdravot...Ústav Pohoda, z. ú.Pomocníci v kuchyni - pomocné p...Nanuri s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníci - ...HD Systems Limited s.r.o.Ostatní uklízeči a pomocníci - ...SEPETNÁ v.o.s.Uklízeči a pomocníci v domácnos...Lenka KalmanováOstatní uklízeči a pomocníci - ...Horský hotel Sůkenická, spol. s...Úklid-bystřiceFORCORP GROUP spol.s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pavel Pelech. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pavel Pelech o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: