Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Vybraná profese
Lokalita
Všechny kraje

Upřesnit výsledky:

Né všechny inzeráty obsahují min. mzdu.

 Kč/měsíc

Hledáte práci?

Nalezené inzeráty (5)

Zámečník – OBJ149319.05.2018
Požadujeme praxi v oboru, vzdělání technického směru, ochota učit se novým věcem,zkušenost na pozici klempíře. Nabízíme jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, slevy v zaměstnaneckém ob...
Žirafa.cz s.r.o.  •  Zaměstnavatel  •  Praha  •  Nástup: neuvedeno
Zámečník – Svářeč s CO2 – junior, senior – OBJ150519.05.2018
Požadujeme kolegu do našeho týmu s platným svářečským průkazem a schopností číst technickou dokumentaci. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, práci ve 2-směnném provozu, v případě zájmu pracovat přes...
Žirafa.cz s.r.o.  •  Zaměstnavatel  •  okres Mělník  •  Nástup: neuvedeno
Provozní zámečník22.05.2018

Vaše náplň práce

  • zajišťování opravy strojního zařízení odprašovacích stanic koksárenské baterie 1-2
  • kontrola a zaj...
Trenkwalder a.s.  •  Personální agentura  •  Moravskoslezský kraj  •  Nástup: ihned
Strojní zámečník - svářeč kovů05.04.2018

  • strojní zámečník
  • svářeč kovů
  • dvousměnný provoz