Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Vybraná profese
Lokalita
Všechny kraje

Upřesnit výsledky:

Né všechny inzeráty obsahují min. mzdu.

 Kč/měsíc

Hledáte práci?

Nalezené inzeráty (4)

Specialista/ka marketingu (35-45.000 Kč)Včera

Vaše náplň práce

  • odpovědnost za marketingové aktivity společnosti
  • zodpovědnost za přípravu všech POS materiálů (le...
Trenkwalder a.s.  •  Personální agentura  •  Jihomoravský kraj  •  Nástup: ihned
podnikání z domu04.11.2018
Hledáme pracovníky z celé ČR pro práci na unikátním projektu, který umožňuje pracovat z domu v jakémkoliv regionu. Nabízíme zajímavé uplatnění formou hlavní pracovní činnosti, nebo přivýdělku (při s...
Pavlína Šídová  •  Zaměstnavatel  •  Česká republika  •  Nástup: ihned
podnikání z domova04.11.2018
Zajímavý a efektivní způsob práce v perspektivním oboru. Osobní a ziskový růst, časová a finanční svoboda.
ONLINE MARKETING, GRAFIKA, až 40 000 Kč13.10.2018
Máte zkušenosti s vedením online prodeje a online prezentací? Máte zkušenosti s prezentací na sociálních sítích? Umíte pracovat v programech Photoshop, InDesign, Corel Draw? Hledáme Vás! Náplň pr...
Grafton Recruitment s.r.o.  •  Personální agentura  •  Jihočeský kraj  •  Nástup: ihned