Technici v ostatních oborech příbuzných biologii (kromě zdravotnických)

Náplň práce: samostatná práce v terénu (asistence při odběru vzorků, samostatný odběr vzorků, obsluha odběrových zařízení či zařízení na sběr dat apod.) Požadavky: řidičský průkaz sk. B; znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (nepožadujeme certifikát, ale schopnost domluvit se); trestní bezúhonnost; výhodou zájem o přírodu a zkušenosti s prací v environmentálním výzkumu nebo zemědělství či lesnictví Nástup dle dohody. Pracovní poměr je na dobu určitou (2roky) s možností prodloužení. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; dotované závodní stravování; příjemný pracovní kolektiv; benefity ze sociálního fondu V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.





Podobné nabídky práce

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

JihlavaDomov Kamélie Křižanov, příspě
21 000 - 29 500 Kč

Prohlédnuté pracovní nabídky

Šéfkuchaři v jídelnách, menzách

36 000 - 40 000 KčOtrokovice Aramark, s.r.o.

Pomocní pracovníci v zahradnictví

18 000 - 25 000 KčLitoměřice Tomáš knotek

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

od 20 000 KčSvitavy Abplast s.r.o.

Prodavači potravinářského zboží

27 000 - 32 000 KčChrudim Makovec a.s.

Prodavači smíšeného zboží

od 21 300 KčPraha Fvz s.r.o.

Články ze světa práce


Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?
Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?
Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.