Instalatéři vodovodů

První kontakt telefonicky Jiří Marinka, 732 834 191 , Petr Kapusta IEn., 602 666 031 nebo e-mailem marinka@jmcontainers.cz , kapusta@jmcontainers.cz.

Náplň práce:
- provádění instalatérských prací dle zadané dokumentace v modulech a modulárních stavbách (administrativní budovy, školy, školky, rodinné domy, a pod),
- instalace vody, odpadů, teplovodních topných systémů, práce s PPR, Alpex, Měď - lisované i svařované spoje, odpady v HT,
- kontrola provedené práce, tlakových zkoušek a její předávání nadřízenému,
- aktivní komunikace s ostatními profesemi

Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení.

Požadavky: -
vyučen v oboru instalatér nebo praxe min. 5 let,
- platný certifikát na svařování plastů a mědi,
- znalost technologických postupů,
- znalost modulární výstavby výhodou,
- ŘP. Sk. B. - aktivní řidič

Plat od:
27 000 - 31 000 Kč
Pracoviště:
Jeseník
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Instalatér/topenář
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Petr Kapusta IEn.
+420602666031
kapusta|jmcontainers#cz