OPERATOR KAMEROVÉHO DOHLEDU S MZDOU AŽ 31000,-Kč

Hledáte práci v bezpečnosti, ale neláká vás práce v terénu? Nabízíme práci na dohledovém centru pro muže i ženy!

Náplň práce:
• Obsluha kamerového systému
• Zpracování reportů
• Vedení evidence o průběhu služby
• Telefonická komunikace s objekty

Požadavky:
• Uživatelská znalost práce na PC – PODMÍNKOU
• Ochota pracovat ve směnném provozu
• Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
• Trestní bezúhonnost
• Věk nad 18 let

Nabízíme:
• Mzdu 130 Kč/h
• Práci vhodnou pro OZP
• Náborový příspěvek
• Možnost plánování směn
• 8 a 12 hodinové směny (D/N)
• Možnost profesního i platového růstu
• Možnost týdenních záloh
• Přátelský kolektiv

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář
Vhodné pro: absolventy,
Poznámka k platu: Měsíční mzda. Mzda v Kč.

Plat od:
28 000 - 31 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Typ úvazku:
Brigáda
Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Ostraha
Zdroj inzerátu:
Práci nabízí

Články ze světa práce

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.