Finanční poradci specialisté

KO: Michaela Blažková, životopisy zasílejte na email: michaela.blazkova@smsfinance.cz

Jste rádi v kontaktu s lidmi a baví Vás obchod? Zajímá Vás obor financí? Buďte součástí našeho týmu a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost. Přidat se k nám můžete i bez letité praxe v oboru.

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost.
Odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování. Dobré komunikační schopnosti. Výborná komunikace v českém jazyce.

Náplň práce: Pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení. Vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů. Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Příprava smluv a dokumentů. Vytváření vlastního portfolia klientů. Rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o stávající klientelu. Vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluv.

Nabízíme: Možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou. Díky našemu systému vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři. Možnost budovat vlastní tým, pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi. Práce v přátelském a profesionálním prostředí. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.

Plat od:
45 000 - 55 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Asistent v pojišťovnictví
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Michaela Blažková
michaela#blazkova|smsfinance#cz