Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- přímá práce s uživateli služby Osobní asistence v jejich domácím prostředí
- péče o seniory i zdravotně znevýhodněné (pohyblivé, málo pohyblivé, imobilní) v ČB a okolí
- pomoc při oblékání, svlékání, při přípravě jídla, při osobní hygieně, procházky, doprovody, různá aktivizace uživatele
- domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby České Budějovice a okolí
Požadujeme:
- minimální stupeň vzdělání: základní vzdělání, výhodou je rekvalifikační kurz Pracovníka v sociálních službách (lze dodělat v průběhu zaměstnání)
- částečnou orientaci v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení
- flexibilitu, komunikativnost, trpělivost, empatii, zodpovědnost, spolehlivost
- fyzickou i psychickou zdatnost
- schopnost práce v týmu
- samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou!!!
- zdravotní průkaz
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- smysluplnou práci na plný úvazek (40 hod. / týden)
- smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- pružnou pracovní dobu (pondělí až pátek, 1x za 14 dní služba o víkendu)
- 25 dní dovolené; 2 dny sick days; služební telefon; práci v dobrém kolektivu
- nástupní mzdu 24 200 Kč, po zapracování osobní ohodnocení, možnost dalších odměn
- podporu osobnostního růstu a dalšího vzdělávání
Nástup: dle dohody
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj strukturovaný životopis vedoucí služby Mgr. Nikole Kortánové na e-mail: nikola.kortanova@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel.: 731 604 411.

Plat od:
24 200 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
15.04.2024
Obor a Profese:
Ošetřovatel
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Mgr. Nikola Kortánová
731 604 411
nikola#kortanova|cbudejovice#charita#cz

Články ze světa práce

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.