Ostatní úředníci jinde neuvedení

Stručná náplň pozice:
- propagace města Štětí, vytváření tiskových zpráv, komunikace s veřejností a institucemi, správa sociálních sítí města;
- samostatné vyhledávání a zpracovávání vhodných témat, rešerší, příprava podkladů pro informační a propagační materiály a kampaně.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
- dosáhla věku 18 let, je svéprávná, je bezúhonná;
- ovládá jednací jazyk a splňuje další podmínky pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.

Požadavky na uchazeče:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání;
- výborné komunikační schopnosti (slovem i písmem);
- výborná znalost prostředí a praxe s používáním sociálních sítí;
- výborná znalost práce na PC, včetně grafického software;
- kreativita, časová flexibilita, odolnost vůči stresu;
- řidičské oprávnění skupiny "B" - aktivní řidič / řidička.

Písemná přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče;
- datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;
- místo trvalého pobytu uchazeče;
- datum a podpis uchazeče;
- kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);
- případné další doklady prokazující Vaše znalosti a dovednosti.

Předpokládaný termín nástupu: 01.06.2024, následně dohodou.
Místo výkonu práce: město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 10

Přihlášku s uvedenými doklady zasílejte doporučeně do 07.05.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VŘ - PR / Komunikace".

25 dní dovolené, stravenky, Cafeteria, penzijní připojištění, sick days

Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 07.05.2024 do 15:00 hodin.
Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit, najdete kompletně na www.steti.cz.

Plat od:
24 000 - 34 000 Kč
Pracoviště:
Litoměřice
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Pracovník na přepážce
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Gabriela Frgalová
416 859 302
gabriela#frgalova|steti#cz