Krajinný inženýr / Projektant vodohospodář

Vaše náplň práce

Vaše práce bude spočívat na projektech v těchto oblastech:

  • Renaturace krajiny a navracení divočiny 
  • Agrolesnictví
  • Celoplošná zádrž vody v krajině podle Metodiky Živé krajiny v celých povodích
  • Smysluplné přírodě blízké úpravy vodních ploch a vodních toků
  • Hospodaření se srážkovou vodou v kulturní krajině po ose lesy-pole-zástavba v celém kontextu
  • Návrhy modrozelené infrastruktury
  • Management hospodaření v krajině

Váš profil
  • VŠ vzdělání v oboru, praxe výhodou
  • AutoCAD CIVIL, výhodou znalost HEC RAS 
  • autorizaci v oboru výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost
  • schopnost samostatného řízení projektu
  • řidičský průkaz B

Naše nabídka
  • práce v zavedené, stabilizované společnosti
  • spolupráci s vysokými školami při řešení projektů
  • pravidelnou účast na odborných konferencích a seminářích
  • možnost zapojení do projektů řešených v zahraničí a řešených projektů
  • příjemné a vstřícné pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days)
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na zájmovou činnost a rekreaci dětí
  • odměny k pracovnímu či životnímu výročí
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (popř. stravenky pro mimobrněnské zaměstnance)
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • podpora vzdělávání a odborného rozvoje – kvalifikační příplatky a odměny
  • firemní výuka angličtiny v pracovní době
  • možnost využívání rekreačních zařízení zaměstnavatele
  • výhodné párové soukromé mobilní číslo ke služebnímu mobilu
  • bezplatné parkování soukromého osobního auta na firemním parkovišti v Brně

Pracoviště:
Brno
Typ úvazku:
Plný úvazek
Podmínky:

  • VŠ vzdělání v oboru, praxe výhodou
  • AutoCAD CIVIL, výhodou znalost HEC RAS 
  • autorizaci v oboru výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost a pracovitost
  • schopnost samostatného řízení projektu
  • řidičský průkaz B

Bonusy:

  • práce v zavedené, stabilizované společnosti
  • spolupráci s vysokými školami při řešení projektů
  • pravidelnou účast na odborných konferencích a seminářích
  • možnost zapojení do projektů řešených v zahraničí a řešených projektů
  • příjemné a vstřícné pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna (tzv. sick days)
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na zájmovou činnost a rekreaci dětí
  • odměny k pracovnímu či životnímu výročí
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (popř. stravenky pro mimobrněnské zaměstnance)
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • podpora vzdělávání a odborného rozvoje – kvalifikační příplatky a odměny
  • firemní výuka angličtiny v pracovní době
  • možnost využívání rekreačních zařízení zaměstnavatele
  • výhodné párové soukromé mobilní číslo ke služebnímu mobilu
  • bezplatné parkování soukromého osobního auta na firemním parkovišti v Brně

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Stavebnictví
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Jan Petříček
+420725475371
j#petricek|trenkwalder#com





Podobné nabídky práce

Inženýři projektanti budov

TáborAtelier M.A.A.T., s.r.o.
30 000 - 45 000 Kč

Inženýři projektanti budov

TáborAtelier M.A.A.T., s.r.o.
25 000 - 35 000 Kč

Ostatní stavební inženýři

BrnoANDREStav s.r.o.
35 000 - 50 000 Kč

Stavební inženýři výstavby budov

PrahaApeiron Machinery s.r.o.
od 40 000 Kč

Články ze světa práce


Co prozradí řeč těla při hovoru?

Co prozradí řeč těla při hovoru?
Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené
Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.