Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Co Vám můžeme nabídnout:
· Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
· Práci, kde jste neustále v kontaktu s lidmi
· Pracovní poměr na dobu neurčitou
· Pracovní doba- Po- Pá, převážně odpolední směny (14:15 - 22:30h), výhledově i ranní směny (6:00- 14:15h)
· Cca 10 směn v měsíci
· Mzdové ohodnocení 170Kč/hod+ osobní ohodnocení a příplatky na dopravu a čistírnu
· Práci na DPČ
· Zvýhodněný tarif u mobilního operátora
· Zajímavé slevy a výhody při nákupu zboží u společnosti DATART
· Kartu Multisport Benefit s možností využití ve wellnes centrech a sportovištích po celé ČR

Náplň Vaší práce:
· administrativní činnost, práce na PC, vedení dokumentace
· komunikace se zákazníkem, vyřizování telefonů
· zodpovědnost za chod recepce
· evidence návštěv a přijíždějících a odjíždějících vozidel
Jste náš člověk, když:
· Nám doložíte Výpis z rejstříku trestů
· Máte Certifikát Strážný 68-008-E (pokud ne, pomůžeme Vám zprostředkovat)
· Umíte pracovat na PC (vytvořit dokument a odeslat e-mail)
· Pracujete samostatně, jste spolehlivý/á a odpovědný/á
· Máte znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Výhodou bude, pokud budete umět
· Máte znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
Nastoupit můžete ihned.

zaměstnavatele kontaktujte na uvedeném tel. č. PO - PÁ 8:00 - 15:00 hodin

Plat od:
170 Kč
Pracoviště:
Domažlice
Typ úvazku:
Práce na dohodu
Nástup:
10.04.2024
Obor a Profese:
Strážný/hlídač
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Gabriela Vachovcová
736 518 454
gabriela#vachovcova|securitas#cz






Podobné nabídky práce

Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

BrnoFENIX INTERNATIONAL, spol. s r
od 155 Kč

Plavčíci, strážci pláží

ŠumperkŠumperské sportovní areály s.r
od 12 500 Kč

Ostatní odborní pracovníci v právní oblasti a příbuzných oborech

Mladá BoleslavOkresní soud v Mladé Boleslavi
od 30 660 Kč

Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

BrnoLEGIE GUARD service s.r.o.
24 000 - 24 500 Kč

Články ze světa práce


Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?
Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.

Jak správně napsat životopis?

Jak správně napsat životopis?
Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?