Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

TŘ z:26/3/2024 a:22/4/2024
Pracovní náplň:
- plánuje výrobní činnost a zajišťuje soulad plánů odd. plánování a přípravy výroby a materiálového zabezpečení s výr. plány
- plánuje zásobu rozpracovaných výrobků
- sleduje rozpracovanost a optimální dávky
- eviduje plnění plánu výr. úloh, zabezpečuje podklady pro odváděnou výrobu
- kontroluje úplnost a správnost informací o plnění výr. úloh
- projednává se všemi útvary plnění úloh nutných pro splnění stanovených plánů výroby a bezproblémový chod výroby
- kontroluje zabezpečení výr. úloh materiálem, nářadím, kapacitou pracovních sil a prostředí
- zodpovídá za výrobu a montáž plánované produkce v požadovaném množství, sortimentu, kvalitě, čase a přiměřených nákladech
- zodpovídá za hospodaření na svých střediscích
- organizuje a řídí a kontroluje činnost podřízených pracovníků
- spolupracuje při instalaci a uvádění nových strojů a zařízení do provozu aj.
Požadujeme:
- samostatnost, ale i práce v kolektivu, flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost vést kolektiv lidí a také jednat s lidmi
- anglický jazyk - pokročilý.
Nabízíme:
- závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.
Kontakt emailem.

Plat od:
40 000 Kč
Pracoviště:
Třinec
Nástup:
22.04.2024
Obor a Profese:
Mistr
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Jana Helešicová
595 177 229
kariera|dwmic#cz

Články ze světa práce

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.