Řidiči tahačů

NÁPLŇ: Hledáme řidiče z okolí Litomyšle na svoz vajec z farem v ČR včetně nakládky a vykládky. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství a to nejen o víkendech, ale i ve svátek (cca 2x měsíčně). Přiveďte klidně i svého parťáka. Všechno Vaše úsilí a práce se projeví na výplatní pásce. Mzdu vyplácíme na základě odpracovaných hodin.
POŽADAVKY: Měl byste mít praxi v řízení nákladního automobilu s přívěsem, fyzická zdatnost, výpis z rejstříku trestu a bydliště v okolí Litomyšle výhodou. Předpokládáme, že při této práci jste samostatný a je na Vás spolehnutí.
NABÍZÍME: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, příp. dohodu, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky, hodinová sazba od 220,- Kč / hod. + 50% příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, čtvrtletní / roční odměny za splněný pracovní fond, věrnostní odměny a jubilea, přidělení jízdní soupravy či sólo vozidla, tuzemské / zahraniční diety navíc, náborový příspěvek ve výši 30.000,- Kč pro nového zaměstnance, příspěvek za doporučení ve výši 20.000,- Kč pro zaměstnance, který přivede nového zájemce.
Proč to rozjet zrovna s námi? Děláme zodpovědnou práci, která má smysl a kde přímo vidíte výsledky…Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Více informací poskytne p. Janků na tel. 733 787 642

Plat od:
220 Kč
Pracoviště:
Litomyšl
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Řidič
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Petra Bohuňková
733 787 647
petra#bohunkova|machdrubez#cz

Články ze světa práce

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.