Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Pozice: Údržbáři - elektro
Kontakt: Lajbnerová Marcela, tel.: 777 748 186, e-mail: lajbnerova@cvp-galvanika.cz
První kontakt osobně, telefonicky od 7:00 do 14:30 hod. nebo e-mailem.
Náplň práce: oprava a údržba výrobních linek, strojů, zařízení a instalace
Požadujeme:
platná vyhláška 50, §6 výhodou, orientace v technické dokumentaci, základní znalost obsluhy PC výhodou, svědomitost, pracovitost, loajálnost, flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
práce ve stabilní ryze české firmě, náborový příspěvek 12000 Kč, stravenky ve výši 150 Kč, bezúročnou půjčku 20000 Kč, 13. a 14.plat, příspěvek na volnočasové aktivity, výkonnostní odměny, možnost dalšího osobního rozvoje v oboru,
Nástup možný ihned na dobu určitou s možností prodloužení.
Mzda: 23 000,- až 30 000.-Kč
Místo výkonu práce: CVP GALVANIKA s.r.o., K Podlesí č.p. 550, Příbram VI-Březové Hory

Plat od:
23 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
21.03.2024
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Marcela Lajbnerová
777 748 186
lajbnerova|cvp-galvanika#cz