Obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací

Pracovní náplň:
Provádí obsluhu automatizovaného řídicího systému DCS provozu
Provádí zásahy do výrobního procesu dle technologických parametrů, odstavování zařízení při revizích a opravách a jeho zpětné uvedení do provozu
Provádí kontrolu výrobního zařízení a jeho drobné opravy
Provádí kontrolu měřící, signalizační a regulační techniky
Zajišťuje příjem surovin, pomocných materiálů, expedici výrobků a manipulaci s odpady
Zajišťuje odběr vzorků pro analytickou kontrolu kvality surovin i produktů
Vede provozně - operativní dokumentaci
Odpovídá za bezpečné nakládání s chemickými látkami a odpady
Rozhoduje o řešení mimořádných, nestandardních a havarijních situací
Práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze
Požadujeme:
SOU/SŠ v chemickém či strojním oboru
Dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
Počítačovou znalost (Word, Excel)
Časovou flexibilitu
Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
5 týdnů dovolené
Pracovní smlouva 1 rok s možností prodloužení
Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží
Další benefity a informace na https://www.spolchemie.cz/cs/nabidka-pozic/
Možnost výplaty odměn od vedoucího za odvedenou práci
Možnost výplaty motivačního příspěvku dle hospodářského výsledku společnosti
Náborový příspěvek - až do výše 50 000Kč dle pravidel společnosti
Zaměstnanecké výhody:
Firemní zvýhodněné stravování
Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání pracovního poměru
Závodní rekreace
Kontakt: e-mailem, telefonicky Po - Pá 8 - 14 hod., osobně Po - Pá 8 - 14 hod., Revoluční 86 v Ústí nad Labem

Plat od:
29 820 - 33 000 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Labem
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technik v chemickém průmyslu
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Jana Hlávková
477163107
hlavkova|spolchemie#cz