Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

POŽADUJEME: SŠ/VŠ technického směru, oboru strojní nebo elektro, prokazatelná praxe na technické pozici podmínkou, prokazatelné manažerské kompetence v řízení velkého technického týmu, prokazatelná kompetence v oblasti řízení a správy systémů oprav a údržeb s důrazem na finanční i technickou efektivitu, znalosti technologií zpracování polymerů výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, rozhodnost, pozitivní přístup k oblasti techniky
NÁPLŇ PRÁCE: řízení týmu oddělení údržby, komunikace s odděleními napříč závodem, zajišťování kontroly/revizí v souladu s provozní dokumentací a předpisy, odpovědnost za správnou údržbu nástrojů, strojů a zařízení, systematické optimalizace v oblasti údržby, aktivní hledání úspor, bezprostřední řešení vzniklých závad, odpovědnost za provedení roční inventury magazínu a chemického skladu
NABÍZÍME: 13. mzda ve výši až 100 % měsíční mzdy, pravidelné navyšování mezd, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, firemní kantýna a příspěvek na stravování, služební vůz, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč, příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím, jazykové kurzy, podporujeme volnočasové aktivity (příspěvek na kartu Multisport,...), pořádáme firemní akce (Den pro zdraví, charitativní jarmark, pochod přírodou, tvůrčí dílny...)
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy - vyplnění osobního dotazníku), emailem, telefonicky (Po - Čt 8- 15.30 hod, Pá 8-14.30 hod)

Plat od:
80 000 Kč
Pracoviště:
Svitavy
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Provozní ředitel/manažer
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Kroulík
461355324, 724 486 757
tomas#kroulik|rehau#com

Články ze světa práce

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.