Všeobecní administrativní pracovníci

VYHRAZENO pro OZZ, OZP. První kontakt telefonicky v pracovní dny 9:00 - 15:00 hodin nebo e-mailem. Tel.: 731 609 000, e-mail: k.kotaskova@za.cz

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- příjemnou, milou a pozitivní osobnost
- zdravý selský rozum a schopnost samostatného rozhodování
- systematičnost a důslednost
- schopnost zvládat stres
- hledání způsobu, jak dotáhnout věci do konce, ne důvody, proč to nejde
- umění komunikovat s lidmi, vnímat je, poradit si a vyřešit situaci třeba i problematickou
- viditelný zájem o práci a schopnost držet krok
- praxe je výhodou, ne podmínkou. Počítáme s kompletním zaučením.

Náplň práce:
- komunikace s obchodníky
- práce s interním systémem
- příprava a odesílání balíků a palet v různých aplikacích přepravních společností
- péče o příchozí klienty
- starost o chod kanceláře obchodního oddělení
- po zaučení samostatné řešení jednoduchých obchodních případů
- občasné cesty za účelem nákupu nebo vyřízení zakázek

Nabízíme:
- práci od pondělí do pátku, nejpozději do 15.30, o víkendech odpočíváme, možnost práce na zkrácený pracovní úvazek
- příjemné a přátelské prostředí v týmu, který si pomáhá
- sick days
- firemní notebook a telefon

NÁSTUP IHNED

Plat od:
15 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Administrativní pracovník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Kateřina Kotásková
731 609 000
k#kotaskova|za#cz

Články ze světa práce

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.