Nástrojaři a příbuzní pracovníci

Náplň práce: Údržba strojního zařízení pro chod v třísměnném provozu prefabrikované výroby. Odstranění závad (menšího i většího rozsahu). Práce s elektrickým ručním nářadím (bruska, utahovák, svářečka). Práce v týmu, práce ve výškách.
Požadujeme: SOU se strojním zaměřením. Ochotu pracovat v třísměnném provozu. Svářečský průkaz výhodou. Samostatnost, schopnost řešit problémy.
Nabízíme: Práce na HPP, nástupní mzda od 28.000 Kč, mzda až 33 000 Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky), zajímavé firemní benefity. Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, dotované stravování, půlroční firemní bonus

V případě zájmu pište na níže uvedený email, volejte 7 - 14:30 hod. nebo se dostavte osobně na adresu Chrudimská 42, Vrdy, 7-14:00 hod.

Plat od:
28 000 - 33 000 Kč
Pracoviště:
Kutná Hora
Nástup:
08.03.2024
Obor a Profese:
Strojní zámečník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Simona Procházková
770 174 755, 327 301 206
prace|goldbeck#cz