Pedagogičtí psychologové

Požadované dovednosti: Práce s PC
jiné: bezúhonnost
Nabízené výhody: Dovolená navíc + 12 dní studijního volna
jiné výhody: zvl.přípl., přísp. na FKSP, přísp. na stravenky, po zaprac. osobní ohod.

Upřesňující informace:
PP je možné prodloužit po prvním roce na dobu neurčitou
Požadujeme: VŠ vzdělání odpovídající § 18 zák. č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících
Náplň práce: práce s dětmi s poruchami chování
Nabídky vč. CV zasílejte na e-mail

Plat od:
32 820 - 46 260 Kč
Pracoviště:
Hradec Králové
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Psycholog
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Konštacká
monika#konstacka|seznam#cz