Ergoterapeuti bez specializace

Náplň práce: Odborná péče o klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem (převážně klienti s různými druhy demence včetně Alzheimerovy choroby) v 8 hodinových směnách.
Požadujeme splnění předpokladů pro výkon povolání, které jsou uvedeny v § 7 zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, a bezúhonnost dle § 13 zákona č. 372/2011 Sb., v platném znění. Plat bude stanoven dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením.
Pracovní úvazek: plný nebo zkrácený - dle dohody
Zaměstnanecké výhody: Dovolená 5 týdnů, možnost čerpání příspěvku z FKSP např. na závodní stravování a penzijní připojištění.
Zájemci, kteří zašlou životopis e-mailem, případně se ozvou telefonicky v pracovní dny po – pá 8.00 – 14.00, budou pozváni na osobní jednání.

Plat od:
28 340 - 41 780 Kč
Pracoviště:
Ústí nad Labem
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Fyzioterapeut
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavel Filip
725051470
filip|ddst#cz