Nákupčí

Místo výkonu práce: Krokova č.p. 767/6
Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Společnost Karned Tools s.r.o. sídlící v Děčíně se zabývá výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů. Tato stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející firma hledá do svých řad nákupčího.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
- předchozí praxe v oblasti nákupu minimálně 2 roky
- zkušenosti z oblasti nákupu hutního i spojovacího materiálu, strojírenských výrobků a příslušenství
- základní znalost Aj nebo Nj
- pokročilý uživatel PC (zejm. MS Excel)
- znalost MRP systému Helios výhodou
- technický a analytický typ
- aktivní a komunikativní osoba
- ŘP sk. B

Náplň práce:
- nákup materiálu (ocel), nástrojů, komponentů, spojovacího materiálu, obchodního zboží a služeb
- udržování databáze stávajících dodavatelů a vyhledávání nových

Zaměstnanecké výhody:
Finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
Nabízíme stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti
Benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování a další)

Kontakt: Beutlerová Jana Mgr., tel.: 777 747 633, 477 012 003, e-mail: kariera@karnedtools.cz

Plat od:
35 000 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Děčín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Ředitel/manažer nákupu
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Beutlerová
477 012 003
jana#beutlerova|karnedtools#cz