Ostatní specialisté v oblasti techniky

z: 18.1.2024, a:19.3.2024

Místo vhodné i pro osoby zdravotně nezvýhodněné, možná práce i na zkrácený úvazek.

Pracovní náplň:
- Podílí se na přípravě strategie společnosti v oblasti bezpečnosti a hygieny práce (BHP) a PO
- Vede, řídí a rozvíjí systém bezpečnosti a hygieny práce
- Spolupracuje v projektových týmech v rámci bezpečnosti a hygieny práce
- Stanovuje plány a úkoly pro oblast BHP celé firmy
- Zpracovává reporty a podklady pro vedení firmy
- Vede administrativu spojenou s BHP

Požadujeme:
- minimálně SŠ s maturitou případně VŠ vzdělání technického směru, bezpečnostní inženýrství je výhodou
- Alespoň 2 letou praxi v oblasti BHP
- Znalost problematiky výrobní společnosti zejména v oblasti slévárenství a kovárenství je
výhodou
- Přesnost s důrazem na funkčnost i detail
- Osoba odborně způsobilá v oblasti prevence rizik-technik BOZP a PO, ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, penzijní připojištění,závodní stravování,prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Mgr. Drozd Ladislav, telefonicky kontakt od PO do ČT od 8:00 do 14:00 hod. na te. čísle 606711136, e-mailem: ladislav.drozd@tatra.cz

Plat od:
37 000 - 43 000 Kč
Pracoviště:
Kopřivnice
Nástup:
19.03.2024
Obor a Profese:
Vývojový inženýr
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Mgr. Ladislav Drozd
606 711 136
ladislav#drozd|tatra#cz