Stavební a provozní elektrikáři

POŽADUJEME:kKvalifikace zkušeného odborníka: SOU / SŠ vzdělání v oboru elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik znalosti dle § 6 nařízení vlády č. 194/2022 Sb., praxe v oboru podmínkou, znalost prostředí výrobního závodu výhodou, znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, zájem o moderní technologie a průběžné sebevzdělávání, ochota pracovat v třísměnném provozu
NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba elektrických prvků, instalace el. rozvodů, vedení záznamů o závadách a nedostatcích a jejich aktivní odstraňování, podpora provozu a řešení vzniklých problémů, ostatní údržbářské práce
NABÍZÍME: 7,5 hodinová pracovní doba, směnné příplatky ve výši 25 Kč/hod. za odpolední směnu a 40 Kč/hod. za noční směnu, 13. mzda ve výši 100 % měsíční mzdy, pravidelné navyšování mezd, 5 týdnů dovolené, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc, příspěvek na teambuildingové aktivity, firemní kantýna a příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění 6 000 Kč/rok, bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč, příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím, podporujeme volnočasové aktivity (příspěvek na kartu Multisport,...), pořádáme firemní akce (Den pro zdraví, charitativní jarmark, pochod přírodou,...)
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy - vyplnění osobního dotazníku), emailem, telefonicky (Po - Čt 8- 15.30 hod, Pá 8-14.30 hod)

Plat od:
38 500 - 41 800 Kč
Pracoviště:
Svitavy
Nástup:
02.05.2024
Obor a Profese:
Elektrikář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Štěpánková
461 355 342
zuzana#stepankova|rehau#com