Technici elektronici ve výzkumu a vývoji

Náplň práce:
- podílení se na projektech ve vývoji v automobilovém průmyslu
- testování a provádění testovacích jízd
- analýza chyb a návrh nápravných opatření
- vytváření testovacích reportů
- komunikace s dodavateli i zákazníky
Požadavky:
- středoškolské vzdělání technického/elektro/automobilového směru, maturita
- výhodou vyhláška 50/1978 Sb. §5
- znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (čtení technické dokumentace)
- řidičák B, aktivní řidič podmínkou
- zájem o automobilový průmysl a moderní technologie
- ochota rychle se učit novým věcem, ochota cestovat a odolnost vůči stresu/tlaku
Nabízíme Vám:
- možnost služebních cest do zahraničí
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, stravenky, flexipass, jazykové kurzy, teambuildingy …)
- možnost cestování do zahraničí
- individuální finanční benefity
- speciální kurzy a školení pro osobností i pracovní růst zaměstnance
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- sick days
- flexipass
- jazykové kurzy -Angličtina, Němčina
- teambuildingy
Hlásit se emailem.

Plat od:
25 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
12.03.2024
Obor a Profese:
Elektrotechnik
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Tamara Věchetová
221 228 451
hr|beko-engineering#cz