Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

1. kontakt E-MAILEM. Životopis a motivační dopis s předmětem "CCT - EVENT/MARKETING" zašlete na e-mail: kovalsky@cct.cz

Vybíráme nového člena ostravského CCT týmu! A jsi jim možná ty, pokud se ti líbí popis práce a spousta benefitů. Jsme poradenská společnost Czech Cool Trade. Víme, že eventy a marketing jsou důležitou součástí byznysu, proto je potřeba na něm neustále pracovat. Budeš aktivně řešit marketingovou komunikaci CCT, tvořit marketingovou podporu pro naše klienty a zajišťovat eventové akce.

Popis pozice:
- ovládáš marketing na soc. sítích?
- máš zkušenosti s grafickými programy typu Canva?
- umíš připravit kampaň nebo napsat krátký článek na jakékoliv téma?
- jsi organizační typ a zvládáš event management?
- máš rád/a komunikaci s lidmi?
- baví tě obchodní jednání?
- jak to hledáme právě tebe!

Co čekáme od tebe:
- přátelskou a týmovou povahu.
- musíš být aktivní řidič, sk. B.
- chuť poznávat nové lidi, to bude tvůj každodenní chléb.
- komunikativnost jak v osobním, telefonním, tak písemném projevu.
- obchodního ducha s tahem na branku.
- profesionální znalost soc. sítí.
- zkušenost s realizací eventových akcí.
- kreativní myšlení.

Co tě čeká?
- přátelský tým.
- motivační odměňování.
- otevřená firemní kultura.
- práce na HPP.
- sportovní, vzdělávací a společenské akce.
- pravidelné pondělní snídaně s celým týmem.
- krásné zázemí v prvorepublikové vile v Ostravě.
- sickdays, když se necítíš dobře.
- pravidelné teambuildingové akce.
- macBook Pro a iPhone 14 Pro i pro soukromé účely.
- flexibilní část pracovní doby.
- výborná káva z kávovaru v neomezeném množství.

Máme zájem jen o dlouhodobou spolupráci. Nástup dle domluvy.

Zaměstnanecké výhody: Sickdays, MacBook Pro a iPhone 14 Pro i pro soukromé účely, flexibilní část pracovní, výborná káva z kávovaru v neomezeném množství, stravenky / příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, manažerský motivační program, bonusy / prémie.

Plat od:
35 000 - 60 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Produkční
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Kovalský MBA
605 776 722
kovalsky|cct#cz