Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Místo výkonu:
Axians Czech Republic s.r.o.,
- adr. text.: Máchova č.p. 802, 293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
tel.: +420737217555, +420 737 217 262, e-mail: zuzana.gulasiova@sntcz.cz, radka.tanglova@sntcz.cz

Pro servisní středisko v Mladé Boleslavi (areál ŠKODA Auto a.s.) hledáme uchazeče na pozici IT Technik koncových zařízení ve třísměnném provozu.

Náplň práce:
- řešení požadavků našich klientů v oblasti servisu IT - servis a obsluha koncových zařízení - tiskárny, PC, notebooky, switche atd.
- Spolupráce s dispečinkem a obchodními složkami společnosti
- Poradenská činnost

Jaké jsou naše požadavky?
- SŠ/ÚSO vzdělání elektrotechnického směru - podmínkou
- Zkouška z vyhlášky 250/2021 a NV 194/2022 - případně doškolíme
- Uživatelská znalost PC podmínkou
- Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
- ŘP sk. B
- Znalost počítačových sítí výhodou
- Zkušenosti se servisem IT techniky výhodou
- Nadšení pro IT a ochotu dále se vzdělávat

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené,
3 sick days,
stravenkový paušál,
po zkušební době - multisport karta,
kurzy anglického jazyka,
příspěvek na dopravu

Plat od:
42 000 - 47 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
01.10.2023
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Gulašiová Zuzana, Tanglová Radka
+420737217555, +420 737 217 262
zuzana#gulasiova|sntcz#cz, radka#tanglova|sntcz#cz