PROJEKTANT l ABSOLVENT l 65 000 Kč

Pro společnost, která se specializuje na pozemní i kolejovou dopravu, vodohospodářství a urbanismus jako takový hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROJEKTANT / KONSTRUKTÉR

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
* Projektování železničních kolejových staveb (železniční svršek a spodek, nástupiště, přejezdy)
* Práce na řešení velkých dopravních staveb
* Zpracování technické dokumentace
* Komunikace a spolupráce s týmem projektantů (Vašich kolegů)
* Příprava studie proveditelnostiZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
50 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Plný úvazek
Podmínky:

* Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání dopravního směru
* Znalost CAD systémů - MicroStation nebo AutoCAD
* Předchozí zkušenosti z oboru výhodou
* Schopnost práce v týmu, ale i samostatně
* Řidičský průkaz sk. B.

Bonusy:

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?
* Odměny 3x ročně
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
* Mutlisport karta
* Příspěvek na penzijní/životní pojištění
* Jazykové kurzy AJ/NJ
* Odměna za doporučení zaměstnance, sebevzdělání, zvláštní odměny (jubileum, narození dítěte)
* Školení odborných, tvrdých a měkkých dovedností
* Výhodné služby Vodafone, Raiffeisenbank a ESET
* Vstupenky do ZOO Praha
* Firemní akce

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Projektant ve strojírenství
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Ceske Budejovice (GR)
(+420) 389 502 940
A#Jancurova#402074203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak si věřit při hledání práce?

Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?