Revizní technici v elektrotechnice a energetice

P. Štafková, tel.: 417 669 065, e-mail: hr@nelumbo.cz
první kontakt emailem

Požadujeme:
Aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, AJ výhodou, chuť učit se nové věci, praxe v oboru výhodou
Náplň práce:
Příprava projektů a vyřízení stavebního povolení pro solární elektrárny, termický systémy a tepelná
čerpadla. Stavební řízení (vyjadřovačky, komunikace s úřady a ostat. orgány)

Nabízíme:
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- práci v přátelském kolektivu
- nástup možný ihned
- Příspěvek na stravování
- zajímavé benefity za odpracované roky (příspěvek na dovolenou, příspěvek na dítě,příspěvek na dopravu…)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Plat od:
32 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
18.08.2023
Obor a Profese:
Revizní technik
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
P. Štafková
417 669 065
hr|nelumbo#cz