Vrátní

náplň práce:
- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz

Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost a flexibilitu
- vertifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- vhodné i pro OZP- zaměstnavatel je uznám na chráněném trhu práce

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- pravidelná školení
- příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po - Pá od 8:00 - 14:00 hod.

Plat od:
112 Kč
Pracoviště:
Litoměřice
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
10.09.2024
Obor a Profese:
Vrátný
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Vašátko
prace|oko69#cz