Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Popis pozice:
- konstuktér pro teplovodní, kondenzační, horkovodní, nízkotlaké a středotlaké parní kotle, speciální výměníky pro využití tepla spalin, součástí tepelné techniky a další energetická zařízení
- provádí návrhy strojních zařízení
- využívá při tom CAD systémů a CAE nástrojů
- zpracovává výrobní dokumentaci včetně kusovníku
- zodpovídá za minimalizaci nákladů na konstrukční a výrobní práce
- připravuje podklady pro další vývoj a návrhy na zlepšení stávajících výrobků
- tvoří návody pro provoz a údržbu zařízení
- zodpovídá za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku
Požadujeme:
- SŠ vzdělání v oboru strojírenství
- praxe na stejné pozici min. 3 roky
- znalost směrnice PED výhodou
- znalost technologií pro železniční dopravu výhodou
- znalost 3D CAD systému Solid Works, znalost PDM
- znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou
- ŘP sk. B výhodou
Výše mzdy bude dohodnuta v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče.
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno navíc (5 dnů), příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, výhodné zaměstnanecké půjčky, měsíční prémie, roční odměny. Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Plat od:
42 000 Kč
Pracoviště:
Hodonín
Nástup:
01.09.2023
Obor a Profese:
Konstruktér
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Markéta Kotásková
518391560, 725862968
kotaskova|tmachinery#cz