Všeobecní administrativní pracovníci

Nástup dle dohody

Do našeho týmu hledáme spolehlivou a komunikativní kolegyni na poloviční pracovní poměr, na pozici "Asistentka jednatele".

Co NABÍZÍME?
" pracovní poměr na poloviční úvazek v kanceláři v centru Zlína od 10:00 hod - 14:00 hod (po-pá)
" zázemí prosperující společnosti s letitou historií a nepřetržitým růstem
" jednotnou firemní kulturu včetně projektů zaměřených na společenskou odpovědnost
" zaměstnanecké výhody (notebook, mobil…)
" odpovídající platové ohodnocení

Co POŽADUJEME?
" SŠ/VŠ vzdělání (marketing a managment, účetnictví nebo realitní obchody výhodou)
" příjemné a seriózní vystupování
" velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
" uživatelská znalost práce v programech MS World, Excel, PowerPoint, Outlook
" ráda pracovat a učit se novým věcem
" samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ZODPOVĚDNOSTI
" zajištění plynulého chodu kanceláře
" vedení běžné firemní agendy
" správa zakázek a jejich archivace
" telefonický i osobní kontakt s klienty (představení naší společnosti a našich služeb)
" domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí
" příprava nájemních smluv
" komunikace s účetním oddělením
" práce s interním systémem, databází nemovitostí a klientů
" vkládání inzerátů nemovitostí na webové a facebookové stránky
" spolupráce při zpracování poptávek, kalkulací a dalších podkladů

Mzda 150 Kč - 200 Kč/ hod.

Kontakt na majitele firmy: Ing. Rostislav Guryča - 776 797 007

Plat od:
150 - 200 Kč
Pracoviště:
Zlín
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Administrativní pracovník
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Rostislav Guryča
776 797 007
guryca|g2reality#cz