Ostatní specialisté v oblasti techniky

Prvotní kontakt:
osobně: Škoda Auto, a.s.
tel.: 326 816 804,
e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce:
- Zajišťuje nákup dílů a komponentů vozu a jejich kapacit v oblasti exteriéru (včetně dílů platformy).
- Termínově a obchodně doprovází poptávkové procesy (i v regionech).
- Podporuje komunikaci mezi lokálními dodavateli, nákupem a technckým vývojem ŠKODA.
- Spolupracuje s koncernovým nákupem
- Požadujeme minimálně Bc. vzdělání, tehcnicky zaměřené vzdělání výhodou.
- Znalost AJ na jednací úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou
- Zkušenost z automobilového průmyslu výhodou.

Plat od:
45 000 - 75 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
04.01.2023
Obor a Profese:
Vývojový inženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
326 816 804
jiri#necesany|skoda-auto#cz