Pracovníci ostrahy, strážní

POŽADUJEME:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE:
Strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
NABÍZÍME:
Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, možnost čerpat dle požadavku zálohu na mzdu. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné pro osoby s OZZ a OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Plat od:
140 Kč
Pracoviště:
Benešov
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Jana Pchálková
734 881 689
nabor#centrum|gado#cz